KONST / Litografier / Litografisk affisch 16197221
nr 1619 7221
Litografisk affisch
Picasso, "Cote de azur", oramat löst blad, oramad, Henri Duchamps lith, 99x66 cm. Ej signerad
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 13 maj 2024
kl 20:14:00
1.500 kr
2.600 kr
3.200 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor